TEPKİ’den yeni albüm geliyor: FULLMETAL

20 Ağustos 2021’de Allame prodüktörlüğünde yayınladığı BOOM BAP albümü sonrası 2022’yi single’larla geçen Tepki, bu yıla da Anıl Jungle ile beraber oluşturduğu Airportboyz isimli duo olarak hazırladıkları EP ile başlamıştı.

Uzun süredir yeni bir albüm hazırlığında olan Tepki, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda bu albümün adının FULLMETAL olduğunu belli etmişti. Artık albümün yayınlamasına az bir zaman kalmış olacak ki Tepki, Threads hesabından yaptığı bir paylaşımla albümle ilgili bazı detayları açıkladı.

İlk olarak albümün 16 parçadan oluştuğunu öğrenmiş olduk. Bunun dışında net olarak başka bir bilgi olmasa da Tepki özellikle albümün insanlara ilham verecek bir proje olduğunun altını çiziyor. İşte Tepki’nin açıklamasının tamamı:

“Mental bi’ yolculuk, kaydedilen 16 şarkı, uykusuzca geçen haftalar… Bambaşka bi’ yolculuktu ‘FULLMETAL’.

Şarkıları bri araya toplayıp albüm yapmak değil, bi’ dünya yaratmak, dinleyiciye ilham verebilecek bi’ yol inşaa etmek istedik…

Bu işe, kendime, dinleyip bu yolculuğa eşlik edecek herkese yeni bi’ benlik kazandıracağımdan, hiç değilse bunu denemeleri için insanlara ilham olacağımdan eminim.

Ayaklanın başlıyoruz.

#fullmetalmentality”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

MTA duyurdu: Rap sanatçıları içeren metro kartları

Sonraki İçerik

İsmini tarihi kişiliklerden alan rap sanatçıları

İlgili İçerikler