Beklenen gün geldi: SAVAGE MODE 2 sonunda yayınlanıyor!

21 Savage ve Metro Boomin‘in ortak albümü Savage Mode 2, ekim ayının 2. günü yani bu cuma yayında olacak. Uzun süredir beklenen albüm, Metro Boomin ve 21 Savage tarafından paylaşılan fragman ile duyuruldu.

Bu arada resmi olarak “albüm bu cuma yayında, dinlersiniz kankalar.” gibi bir duyuru değildi bu. Morgan Freeman’ın seslendirdiği fragmanı Metro Boomin, “SAVAGE MODE II THE MOVIE, FRIDAY” şeklinde paylaştı.

Tabii, albümün filmini paylaşıp da kendisini bekletmeleri pek olası olmayacağından sonunda beklediğimiz albüme kavuşuyoruz diyebiliriz.

Albümün öncülü Savage Mode, 15 Temmuz 2016’da yayınlanmış ve 2 sanatçı için de bir mihenk taşı olmuştu. Sadece Future düeti bulunan albümde en öne çıkan parçalar No Heart ve X olmuştu. Savage Mode 2 için henüz herhangi detaya sahip değiliz. 21 Savage ve Metro Boomin, albüm için enteresan bir marketing stratejisi uyguladı şu ana kadar.

Bekleyip göreceğiz nasıl bir proje olacağını, 1-2 güne de tracklist alırız diye umuyorum. Ben çok heyecanlıyım şahsen. Sizde durumlar nedir?

 

GÜNCELLEME: Biz bu içeriği yaptıktan kısa süre sonra albümün kapak çalışması da yayınlandı. Onu da şöyle bırakalım:

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Friday @metroboomin yall know wat time it is big smoke big 4L

TheBig4L (@21savage)'in paylaştığı bir gönderi ()

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Patron, Ati242, Bedo ve Emboli'nin şarkısı NEFRET'te bulunan benzetmelerin tamamı!

Sonraki İçerik

SPADE427 ile röportaj! Kimdir, freestyle yeteneği nereden geliyor, kariyer hedefleri neler?

İlgili İçerikler