EZHEL, Spotify’da 4 milyon aylık dinleyiciye tekrar ulaştı!

Türkçe sözlü rap müziğin en önemli isimlerinden Ezhel, en son yayınladığı şarkısı Daima ile birlikte Spotify‘da 4 milyon aylık dinleyiciyi tekrar geride bıraktı.

Ezhel’in Daima şarkısı, kısa sürede büyük ilgi gördü ve Ezhel’i birkaç ay sonra tekrardan 4 milyon aylık dinleyiciye ulaştırdı. Bu yazının yazıldığı tarihte Ezhel, tamı tamına 4.026.842 dinleyiciye sahip. Ezhel’in en çok dinlendiği 5 şehir ise şu şekilde sıralanıyor:

  • İstanbul: 1.348.062 dinleyici
  • Ankara: 526.713 dinleyici
  • İzmir: 428.651 dinleyici
  • Bursa: 198.308 dinleyici
  • Antalya: 172.255 dinleyici

Ezhel’i en çok dinleyen 5 şehir arasında Avrupa’dan hiçbir şehrin olmaması şaşırtıcı. Demek ki global bir star olması için hâlâ önünde yol var.

Ezhel, 4 milyon aylık dinleyicisiyle Türkiye’de tüm müzik türleri arasında en çok dinlenen sanatçı konumunda. Ezhel’den daha fazla aylık dinleyiciye sahip olan tek Türk İlkay Şencan ancak kendisi “Türkiye’de en çok dinlenen” olarak anılamaz zira dinlenmelerinin geneli yurtdışından geliyor. Tabii ki bu, İlkay Şencan’ın ne kadar büyük bir başarıya imza attığını gölgede bırakacak bir bilgi değil.

Kariyerinde üçüncü kez 4 milyon aylık dinleyiciyi geride bırakan ve Türkiye’de en çok dinlenen sanatçı unvanına sahip olan Ezhel’i tebrik ederiz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

DIDDY, yeni şirketinin ilk sanatçısı JOZZY hakkında: "Bana Biggie'yi anımsatıyor."

Sonraki İçerik

New York City, BIGGIE'nin 50. doğum gününde büyük bir kutlama yapıyor!

İlgili İçerikler