DRAKE: “Her Loss, kariyerimdeki en iyi 5 albümden biri.”

Son olarak 21 Savage ile ortak albümü olan Her Loss ile karşımıza çıkan Drake, bu albümü diskografisinde ilk 5’e koyduğunu söyledi. Müziğe resmi olarak 2006 yılında yayınladığı Room for Improvement isimli mixtape’i ile başlayan Drizzy, kariyerinde 7 mixtape, 7 stüdyo albümü, 1 toplama albüm ve 4 EP yayınladı. Bu projelerin dışında Young Money Entertainment’ın 2 albümünde yer aldı. Drake’in bu açıklaması sonrası elbette sosyal medyada rap müzik dinleyenleri hemen Kanadalı sanatçının favori albümlerini sıralamaya başladı.

Drake, bu açıklaması dışında bir süredir internet aleminde dönen teoriyi doğruladı ve Certified Lover Boy, Honestly Nevermind ve Her Loss’un bir trilogy (üçleme) olduğunu açıkladı. Her Loss’un yayınlanmasıyla beraber özellikle forum ve benzeri platformlarda albümlerin isimleriyle şöyle cümleler paylaşılıyordu: “I used to be a certified lover boy but honestly nevermind, it’s her loss.

Drake, 21 Savage ile beraber katıldığı programda bir süredir konuşulan bu teoriyi doğruladı ve bu 3 albümün birbirini tamamlayan bir üçleme olduğunu söyledi. Certified Lover Boy’da aşk çocuğu olmayı deneyen Drake, Honestly Nevermind’da bu olayın ona göre olmadığını anlayıp bu fikrinden vazgeçiyor ve son olarak Her Loss’ta da “onun kaybı” diyerek yoluna devam ediyor.

Siz, Drake’in bu üçlemesi hakkında neler düşünüyorsunuz ve Her Loss’u Drizzy’nin diskografisinde nereye koyarsınız?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Batı Yakası rap'inin önemli albümlerinden: DOGGYSTYLE

Sonraki İçerik

MOTİVE, "Ali-Efe-Mete" sözünün anlamını Rapertuar'a anlattı!

İlgili İçerikler