Drake’ten Kanye West’e Kim Kardashian göndermesi

Araları Larry Hoover için düzenlenen yardım konserinde düzelen ancak sonrasında yeniden birbirleri hakkında pek de iyi konuşmamaya başlayan Drake ve Kanye West ikilisi, bir kez daha karşı karşıya gelebilir. Drake, katıldığı radyo programında dinlettiği yeni şarkısında Kanye West’e eski eşi Kim Kardashian üzerinden gönderme yaptı. Hatırlayacağınız üzere Kasım 2022’de ünlü çift resmen boşanmıştı.

Geçmişten bu yana ilişkileri dönem dönem düzelen ve bozulan Kanye West ile Drake ikilisi, 2021 yılının sonunda Larry Hoover’ın hapisten çıkması adına bir destek konseri düzenlemiş ve oldukça samimi pozlar verip beraber sahne almışlardı. O günden sonra ikilinin arasında herhangi bir şey yaşanmamasına rağmen Drake, 4 Kasım 2022’de 21 Savage ile beraber çıkardığı Her Loss isimli albümünde yer alan Circo Loco şarkısında bu destek konserine yalnızca J. Prince rica ettiği için katıldığını belirtmişti. Bunun üzerine de Kanye, Drake’i iki yüzlülük ile suçlamış ve bir daha asla onunla arasını düzeltmeye çalışmayacağını söylemişti.

Drake, bu olayda başından beri şarkıları dışında bir açıklama yapmadan ilerliyor. Kanye’nin o dönem yaptığı bu çıkışa herhangi bir cevap vermeyen Kanadalı sanatçı, geçtiğimiz günlerde katıldığı radyo programında Kanye West’e eski eşi Kim Kardashian üzerinden bir göndermede bulundu.

Drake, SiriusXM Radio’da The Fry Yiy Show’un 100. bölümüne katıldı ve Yeat’in prodüktörü BNYZ ile yaptıkları Rescue Me isimli şarkıyı dinletti. Şarkının özellikle Kim Kardashian’ın konuşmasından kesilen kısmı oldukça dikkat çekti. Çünkü konuşmanın tam şarkıya konulan kısmında Kim Kardashian, annesi Kris Jenner’a Kanye West’ten boşanmayı istediğini söylüyordu. Bu konuşmanın orijinali de Keeping Up With the Kardashians programının 2021 Haziran ayında yayınlanan 20. sezon finalinde yer alıyordu.

Drake’in yaptığı bu gönderme sonrası Kanye West bir cevap verir mi? Verirse nasıl bir cevap olur? Bu sorular şu anlık cevaplanmayı bekleyen gizemler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

LIL MURDA'nın ilk albümü VIDOS geliyor

Sonraki İçerik

Trap müziğin öncülerinden, crunk müziğin önemli isimlerden: JUICY J kimdir?

İlgili İçerikler