G-Eazy’den yeni albüm duyurusu: THESE THINGS HAPPEN TOO

G-Eazy, Rollacoaster Dergisi fotoğraf çekiminde. © Aidan Cullen

Son olarak 2020 yazında rap müziğin dışına çıkarak deneysel işlere yer verdiği Everything’s Strange Here isimli 4. stüdyo albümünü yayınlayan G-Eazy, bu yazının yazıldığı andan birkaç saat önce sürpriz bir paylaşım ile The Announcement isimli bir şarkı yayınladı.

Şarkının 3:28 dakikalık Spotify versiyonunun yanı sıra 1 dakikalık YouTube duyuru versiyonu da bulunuyor. Şarkının sonunda G-Eazy “These Things Happen Too. Devam projesine hoşgeldiniz.” diyor ve ekranda “These Things Happen Too, 24 Eylül.” ibaresi beliriyor. Özetle; G-Eazy’nin yeni albümü These Things Happen Too, 24 Eylül’de bizlerle.

Albüm, adından ve G-Eazy’nin dediğinden anlaşılacağı üzere 2014 çıkışlı These Things Happen albümünün devamı niteliğinde. O albüm, G-Eazy’nin The Epidemic LP ve Must Be Nice isimli bağımsız projelerinden sonra büyük bir stüdyonun elinden yayınlanan ilk albümüydü. Albüm özellikle I Mean It, Tumblr Girls, Let’s Get Lost gibi şarkılarla öne çıkmış ve G-Eazy’nin kariyeri için bir sıçrama tahtası olmuştu.

Albüm hakkında şimdilik tarih dışında hiçbir şeyi bilmiyoruz. Yine de G-Eazy’nin koyduğu isim nedeniyle bir beklenti oluşmuş durumda. Umarım bu beklentinin altından kalkabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Nas ve Tupac ilişkisi: DEATH ROW EAST nedir?

Sonraki İçerik

2021 BET Hip Hop Ödülleri için adaylar açıklandı: WAP şarkısı hâlâ ödül törenlerini domine ediyor!

İlgili İçerikler