J. Cole, Dreamville Fest’e Drake dahil birçok yıldızı getiriyor!

J. Cole‘un, sahibi olduğu plak şirketi Dreamville Records‘u parlatmak adına 2019’da başlattığı Dreamville Fest, 2020 ve 2021 yıllarında pandemi nedeniyle sekteye uğramış ve 2022 yılında da oldukça sağlam bir kadroyla geri dönmüştü.

Cole, 2023 yılında ise bugüne kadar topladığı en iyi kadroyla beraber karşımıza çıktı. Instagram hesabından 1-2 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleşecek festivalin kadrosunu paylaşan J. Cole, özellikle kendi sahne alacağı gün olan 2 Nisan’a Drake‘i de ekleyince hayranları bir hayli şaşırttı.

Festivalin ilk günü olan 1 Nisan’da Dreamville Records sanatçıları Lute, Earthgang, Ari Lennox gibi isimlerin yanı sıra City Girls, Lil Durk, Jessie Reyez, Key Glock gibi sanatçılar da sahne alacak. 1 Nisan’ın headliner’ı ise 2000’li yılların başını kasıp kavuran R&B sanatçısı Usher olacak.

2 Nisan’a geldiğimizde Bas ve JID gibi Dreamville’ın ağır toplarını görüyoruz. Bunun dışında Burna Boy, GloRilla, Summer Walker, Waka Flocka Flame gibi isimler de yine sahneye çıkacak sanatçılar. Festivali kapatacak isimler ise haliyle Dreamville Records’un sahibi J. Cole ve son yıllarda iyiden iyiye aralarındaki ilişkinin kuvvetlendiği Kanadalı yıldız dostu Drake.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cole World (@realcoleworld)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Spade427'den Ezhel'e: "B*ktan Kanye"

Sonraki İçerik

VW Arena'da deprem bölgesine destek konseri: Güneş, Şehinşah, Şam ve diğerleri!

İlgili İçerikler