VW Arena’da deprem bölgesine destek konseri: Güneş, Şehinşah, Şam ve diğerleri!

Türkiye, 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmaya devam ediyor. Rap camiasının bu bağlamda organize bir şekilde destekleri ilk olarak Heja’nın başlattığı ve Motive, Kamufle, Tepki, Aga B gibi isimleri ağırladığı canlı yayınlar olmuştu. Bu yayınlarda, deprem bölgesine aktarılmak üzere bağış toplanmıştı.

Daha sonra Şehinşah ve Anıl Piyancı’nın önderliğinde bir toplama albüm hazırlığına başlandı.

Bu girişimler dışında en büyük organizasyon, Güneş‘in konseri için MOB Entertainment ve Apollon Unity tarafından geldi. Her şey olağan ilerleseydi Güneş, 12 Mart’ta Volkswagen Arena‘da solo bir konser verecekti. Olaylardan sonra bazı sanatçılar konserlerini ertelerken, Güneş ve ekibi konserin hacmini büyütüp elde ettikleri tüm geliri de deprem bölgesine bağışlamaya karar verdi.

Orijinal tarihinden 1 gün önceye, yani 11 Mart’a çekilen konser kapsamında Ati242, BEGE, Eno, Elif, Güneş, KÖK$VL, Lvbel C5, Mavi, Reckol, Sansar Salvo, Sefo, Şam, Şanışer, Sokrat ST, Şehinşah ve Tuhan, sahne alacak sanatçılar olarak açıklandı. Konserde Yağız Kahraman da warm-up DJ olarak boy gösterecek, Heja ise programın moderatörlüğünü üstlenecek.

Konsere bilet almak veya gitmeyecek olsanız dahi bağış yapmak için bu link’i kullabilirsiniz: sesimolsunsesin.contactin.bio

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

J. Cole, Dreamville Fest'e Drake dahil birçok yıldızı getiriyor!

Sonraki İçerik

MÜZİSYEN ÇİFTLER

İlgili İçerikler