J. COLE’dan 2 yeni şarkı: THE FALL OFF albümü yolda!

2018 yılında çıkardığı KOD isimli albümünden beri J. Cole‘dan solo bir iş duymuyorduk. 2019 ve 2020 başını kendi plak şirketi Dreamville‘daki sanatçılara ayırıp onlarla çok iş yaptı, orası ayrı. KOD albümü sonrasını Off-Season olarak adlandırsa da daha sonradan anladık ki solo işleri için bu ismi tercih etmiş.

Off-Season olarak adlandırdığı bu dönemde dediğim gibi Dreamville ile yakından ilginen J. Cole, aynı zamanda birçok sanatçının şarkısına ve albümüne konuk oldu. Normalde piyasadan uzak bir profil çizerken Moneybagg Yo, 21 Savage, Offset gibi isimlerin şarkılarına konuk olması beni ve hiphop seven birçok insanı oldukça şaşırtmıştı.

J. Cole’un KOD albümünün son şarkısı olan 1985, yanında bir ibare ile yayınlanmıştı: Intro to “The Fall Off”

Bunu gören herkes bir sonraki projeyi konuşmaya başlamıştı bile. 2 yıl beklememiz gerekse de The Fall Off albümü yakın zamanda bizlere olacak diyebiliriz artık. Dün gece J. Cole, Lewis Street adını verdiği bir paket yayınladı. Bu paketin içerisinde The Climb Back ve Lion King On Ice isimli 2 şarkı yer alıyor. The Fall Off albümünün ilk 2 single’ı olarak duyurulan şarkılardan ilkinin altyapısı direkt olarak J. Cole’un elinden çıkarken ikinci şarkıda T-Minus, JetsonMade ve yine J. Cole imzası bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cole (@realcoleworld)’in paylaştığı bir gönderi ()

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

BERKAY DUMAN ile RÖPORTAJ! Kimdir, solo albüm hedefi var mı, kimlerle çalışmak istiyor?

Sonraki İçerik

FUTURE ile METRO BOOMIN işbirliği "SLOW DOWN" resmi olarak yayınlandı!

İlgili İçerikler