KENDRICK LAMAR şubat ayında geri mi dönüyor?

14 Nisan 2017. Bu tarihin rap dünyası için şöyle bir önemi var. Bu tarihte Kendrick Lamar’ın 4. stüdyo albümü “DAMN.” yayınlandı. Bu tarihten sonraysa Kendrick Lamar derin bir sessizliğe büründü.

Neredeyse 5 yılın geçtiği bu süreçte birkaç konuk olduğu şarkı dışında Kendrick Lamar’ı dinleyemedik, birkaç konser dışında neredeyse yüzünü göremedik. 13 Şubat’ta büyük bir gösterinin parçası olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Kendrick Lamar, öncesinde sevenlerini şaşırtabilir.

Kendrick Lamar biliyorsunuz derin sessizliğinin ardından yaptığı açıklamayla kariyerinin neredeyse tamamını geçirdiği Top Dawg Entertainment’tan ayrılacağını ve bir süredir de TDE’den yayınlayacağı son albümüyle uğraştığını söylemişti. 13 Şubat’ta Snoop Dogg, Eminem ve Mary J. Blige ile beraber Dr. Dre’nin Super Bowl sahnesine çıkacak Kendrick Lamar’ın bu özel konser öncesi yeni bir single yayınlayıp bu şarkıyı konserde seslendireceği konuşuluyor.

Bu söylentinin kaynağı Billboard’dan geliyor. Böylesine saygın bir kurumdan gelen bu tarz bir iddiayı ciddiye almamak olmazdı. Billboard’un web sitesinde tam olarak şunlar yazıyor:

“Kendrick Lamar ve SZA, 2017 yılında yayınladıkları ‘DAMN.’ ve ‘Ctrl’ albümlerinden beri albüm yayınlamadı. Billboard’un kaynağına göre Kendrick Lamar’ın yeni single’ı 4 Şubat veya 11 Şubat’ta, Super Bowl performansından önce gelecek. SZA’nın yeni albümü ise yılın ikinci yarısında bekleniyor.”

Kaynak: Billboard

Total
0
Shares
1 Yorum
  1. ben 4 şubat için albüm bekliyorum, albüm olmasa bile bir single çıkarıcak bence. daha önce twitter hesabından sayaçlı bir website linki paylaşmıştı o sayacın bitişi de 4 şubata denk geliyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

CHRIS BROWN, kendisine açılan 20 milyon dolarlık dava hakkında: "SAÇMALIK!"

Sonraki İçerik

MOTİVE 9 Şubat - 27 Mart Konser Takvimi (2M Tour 2022)

İlgili İçerikler