CHRIS BROWN, kendisine açılan 20 milyon dolarlık dava hakkında: “SAÇMALIK!”

14 Ocak’ta Iffy isimli şarkısını yayınlayan ve verdiği aradan geri dönen Chris Brown, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da üretken bir döneme girdiğini #BreezySeason etiketiyle belirtmişti.

Büyük ihtimalle birkaç single sonrası yeni albümüne giden bir sürece başlayan başarılı R&B sanatçısının başı 2020 yılının sonuna dayanan bir olayla belada.

27 Ocak 2022 tarihinde adı açıklanmayan bir kadın, Chris Brown hakkında 20 milyon dolarlık bir dava açtı. Davalının iddiasına göre Brown, 30 Aralık 2020 tarihinde Diddy’nin yatındaki bir partide davalının içkisine uyuşturucu karıştırıp davalıya tecavüz etti. Ayrıca davalı, Chris Brown’un ertesi gün ona ulaştığını ertesi gün hapı almasını söylediğini de belirtiyor.

Olayının nereye gideceği henüz kestirilemese de Chris Brown iddiaları reddedip konu hakkında “Umarım hepiniz yalanların sırasını takip edebiliyorsunuzdur. Ne zaman yeni bir şarkı yayınlasam, karşıma bir saçmalıkla geliyorlar.” şeklinde konuştu. Chris Brown’un geçmişinde kadına şiddet yer aldığını da hatırlatmakta fayda var. Brown 2009 yılında beraber olduğu Rihanna’ya şiddet uygulamış ve bu hususta yargılanmıştı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

İMPALA ile yeni albümü PERIPETEIA üzerine: "Benden duymak istedikleri her tarzı yapmaya çalıştım."

Sonraki İçerik

KENDRICK LAMAR şubat ayında geri mi dönüyor?

İlgili İçerikler