Şehinşah, Khontkar’dan özür diledi

© Ömer Çelik

6 Şubat 2023’te ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası her afette olduğu gibi halkımız bir kez daha büyük bir dayanışma örneği göstermiş ve herkes tek bir elden afet bölgesine yardım etmeye uğraşmıştı.

Yaşanan can kayıpları, herkese olduğu gibi rap sanatçılarına da basit olaylardan oluşan dargınlıkların ve kalp kırıklıklarının aslında o kadar da gerekli olmadığını gösterdi. Bir de üstüne maalesef Maestro’nun hayatını kaybettiği haberi gelince Türkçe Rap’te uzun süre sonra barış rüzgarları esmeye başladı. Şehinşah’ın Anıl Piyancı ile beraber giriştiği ve gelirlerinin afet bölgesine bağışlanacağı açıklanan toplama albümde birçok eski dargın ismin beraber yer alması bekleniyor. Bu açıdan ilk olarak Allame, Joker ile şarkı hazırlayabileceğini söyleyip topu Ceza ve Sagopa Kajmer’e atmıştı.

Öte yandan Maestro’nun cenazesinde birçok küs isim yan yanaydı. Şam, içerisinde Şehinşah ve UZI’ye diss barındıran SIK EM UP isimli şarkısını yayından kaldırdı. Bütün bu olayların üstüne belki de pek beklenmeyen bir hadise gerçekleşti ve Şehinşah, Twitter hesabından Khontkar‘dan açık bir şekilde özür diledi. Henüz Şehinşah’ın bu adımına herhangi bir dönüş yapmayan Khontkar’ın ne cevap vereceği merak konusu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Maestro, Maltepe'de son yolculuğuna uğurlandı

Sonraki İçerik

UFO361, GQ'a konuştu: "Zaman zaman Kotti'ye kebap yemeye gidiyorum."

İlgili İçerikler