VOGUE, 21 Savage ve Drake’e dava açtı!

Instagram’da yayınladıkları Jimmy Cooks müzik klibinin ardından 28 Ekim’de albüm yayınlayacaklarını duyuran 21 Savage ve Drake, bir hafta daha erteleyerek 4 Kasım günü Her Loss albümlerini dinleyicilerine sunmuştu.

Albüm için hype’ı anlık yaşatan ve bizi çok da uzun bekletmeyen 21 Savage ve Drake, albümden birkaç gün önce Instagram hesaplarında Vogue dergisinin kapağında bulundukları bir fotoğraf paylaşmışlardı. Bu aslında 21 Savage ve Drake’in birlikte yer aldığı son şarkı Jimmy Cooks’a da bir göndermeydi çünkü şarkıda Drake ‘‘S*rtük, eğer hiç Vogue’da bulunmadıysan bana model olduğunu söyleme” diyordu. Paylaşımında Drake, ”Yarın ben ve kardeşim gazete bayilerinde olacağız! @voguemagazine ve Anna Wintour’a bu tarihi andaki sevgi ve destekleri için teşekkürler.” yazmıştı.

21 Savage ve Drake’in hazırladığı sahte Vogue dergisi

Fakat dergiyi satın alan hayranlar, dergide sadece fotoğraflar üstüne Her Loss yazıldığını ve hiçbir röportajın bulunmadığını gördü. Dergilerin viral olmasından günler sonra, Vogue sahte kapaklar için 21 Savage ve Drake’e dava açtı. Vogue’un sahibi Condé Nast, Anna Wintour ve Vogue’un dergiyi çıkarmadığını, sahte dergilerin kaldırılmasını istediklerini ama yapmadıklarını açıklayarak 21 Savage ve Drake’ten 4 milyon Dolar tazminat istiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YUNG OUZO, MELANGE isimli yeni EP'sini duyurdu!

Sonraki İçerik

Eminem, 8 Mile'ın yıldönümü için Mom’s Spaghetti'yi New York'a getiriyor

İlgili İçerikler