ATİ242: “Psikolojik olarak iyi bir süreçten geçmiyorum.”

Son dönemde çıkardığı Telefon, Kalbim Yanımda ve Hoşçakal isimli single’larıyla öne çıkan ve bir yandan da SST Tour Episode I isimli turnesine devam eden Ati242, psikolojik olarak iyi bir dönemden geçmediğini söyleyerek bu turneyi şimdilik ertelediğini açıkladı.

Turnesinin yanı sıra yeni albümünün çalışmalarını da sürdürdüğünü bildiğimiz Ati, geçirdiği kötü süreçte müziğe ve albüme odaklanamadığını da söyleyip bir süre herhangi bir proje çıkaramayabileceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Ati242’nin konuyla alakalı açıklaması şu şekilde:

“Herkese selamlar,

Üzülerek söylüyorum ki arkadaşlar, psikolojik olarak iyi bir süreçten geçmiyorum. Albüme odaklanamıyorum, müzik yapamıyorum ve hiç kolay şeyler yaşamıyorum şu sıralar. Menajer ekibiyle de yollarımızı ayırmak durumunda kaldık. Bu yüzden turneyi erteleme kararı aldım. İlginiz için çok teşekkür ederim fakat bir süre kendimi tedavi etmem gerekecek. Biletlerinizin hepsi iade olacaktir. Beni anlayacağını umuyorum. Çok daha güzel günlerde görüşmek üzere.”

Kariyerinin güzel bir döneminde olduğunu düşündüğüm Ati242’nin, geçirdiği kötü dönemi bir an önce geride bırakıp iyi yaptığı işe geri dönmesi dileğiyle.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

AYAZ ile RÖPORTAJ! "15 senedir bu işin içinde varım."

Sonraki İçerik

Londra'nın en büyük sokak giyim markası: TRAPSTAR

İlgili İçerikler