KAMUFLE, 2021 yılını DÜŞTÜN GÖZÜMDEN isimli şarkısı ile bitiriyor!

Kamufle, 2020 yılında girdiği “piyasa seri üretim istiyorsa biz de istediğini verelim.” mentalitesine 2021 yılında da devam etmiş ve dinleyenleri yıl boyunca bir an olsun müziksiz bırakmamıştı.

2021’in artık son düzlüğüne girmişken Kamufle’den yeni bir single duyurusu daha geldi.

Yıla Güntaç Özdemir’e eşlik ettiği Dünyanın Son Günü şarkısıyla giriş yapan Kamufle, Patlat (Harun Adil ve Ahmet Üstüner’e eşlik), “darda kal” (Aspova ile), Muson (Sürveyan ile), Bir Kez Olsun Ses Ver (Heja, XiR, Yener Çevik, Eko Fresh ile), İmkanı Yok, Ecdadına Dinlet (Eko Fresh ile), Okyanus (Ahmet Üstüner’e eşlik), Denge EP (Lara Di Lara ile), CCKF (Spade427’e eşlik), Yandım (Araff’a eşlik), International Nightmare (Nature, Chris Rivers, Ayben ile Eko Fresh’e eşlik), Göçebe (Ayaz ile), Herkes Kendi Derdinde (Karya Çandar ile), Bedevi Gibi, KALK (Da Poet ile beraber Khontkar’a eşlik), Fesupanallah (Çağrı Sinci ile), Sokaklar 2 (Araff, Redo, Anıl Piyancı ile) şeklinde devam etmiş ve düet dolu bir yıl geçirmişti.

Şimdiyse sırada 2021’in Kamufle adına finali olacak Düştün Gözümden var. Kamufle’nin Instagram hesabında yaptığı duyuruda gönderiye etiketlenen isimlere baktığımız zaman şarkının prodüktörlüğünü A-Bacchus‘ün üstlendiğini söyleyebiliriz. Mix-mastering Havantepe‘den, fotoğraflar Oğuzhan Üstün‘den ve publisher&editor olarak da Recep Çimen‘in görev aldığı görülüyor. Dikkat Records etiketiyle yayınlanacak Düştün Gözümden, 24 Aralık’ta bizlerle.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kamufle (@kamufle34)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Roddy Ricch'in yeni albümü Live Life Fast'ten neler bekliyoruz?

Sonraki İçerik

Çağrı Sinci, seri üretime geçiyor: "Magnum Opus'um 2022 bitmeden yayında olur."

İlgili İçerikler