Patron & Sagopa Kajmer ortaklığı “Siyah” yayında!

Patron ve Sagopa Kajmer‘in uzun süredir beklenen şarkısı Siyah, yayınlandı. İkili, kariyerlerinde ilk kez bir araya geliyor.

Patron ve Sagopa Kajmer’in arası uzun süredir oldukça iyiydi diyebiliriz. Özellikle Patron’un Kaybedecek Ne Kaldı şarkısındaki “10 sene önceye dönsem tutardım Sagopa’nın tarafını.” göndermesinden sonra düzenli olarak iletişime geçmeye başlamışlardı. Twitter’dan sürekli olarak birbirlerinin tweetlerini beğenip RT ediyorlardı. Sagopa Kajmer, Patron’un şarkıları çıktıkça sosyal medya hesaplarından paylaşarak destek veriyordu, ki Sago’nun bunu yaptığını sıklıkla göremezsiniz. Piyasadan uzak bir profil çizdiği aşikar zira. Patron ve Sagopa Kajmer gibi 2 sanatçı sosyal medya üzerinden bu şekilde paslaşınca ikilinin bir feat hazırlığında olduğu, olması gerektiği konuşulmaya başlandı haliyle.

Böyle bir şarkının geleceği yaklaşık 1 ay önce Ati242 tarafından bir Twitch yayınında ilk kez dillendirildi. Kısa bir süre sonra ise resmi açıklama geldi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

PATRON (@patron.pmc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Açıklama sonrası Patron, Sagopa Kajmer ve Ati242 arasındaki ilişkinin daha derin olduğunu ve ara ara stüdyoda buluşmalar gerçekleştiğini de öğrendik. Ati242’nin söylediğine göre Sagopa Kajmer, ona yeni şarkıları konusunda tavsiyeler veriyormuş.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Rapertuar (@rapertuarcom)’in paylaştığı bir gönderi ()

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

2020 yılının EN ÇOK kazanan müzisyenleri: Listede 4 rapçi var!

Sonraki İçerik

YENİ ÇIKANLAR #8 | 6IX9INE, PATRON, SAGOPA KAJMER, POP SMOKE ve çok daha fazlası!

İlgili İçerikler