RAPERTUAR, Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde En İyi Müzik Blogu dalında aday!

Türkiye’nin önemli müzik ödüllerinden Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri, bu yıl 20. kez düzenlenecek. Düzenlenecek tören öncesi birçok farklı dalda adaylıklar açıklandı. Rapertuar da “En İyi Müzik Blogu” dalında, 5 adaydan biri olarak gösterildi.

5 yıl önce bu işe başladığımızda, Türkiye’de hip-hop medyası çorak bir tarla gibiydi ve bu durum, bu kültüre yakışmıyordu. Yıllarca birtakım web sitesi denemeleri olmuş ancak birçoğu amatör kalmış ve kapanmıştı. Kendimizin takip etmek isteyeceği bir platform kurma hayaliyle yola çıktık ve başlarda hiç ilgi görmemesine rağmen yılmadan internet sitemize içerik üretmeye devam ettik. Şu anda Rapertuar.com, yerli ve global hip-hop adına internetteki nadir Türkçe kaynaklardan ve arşivlerden biri haline gelmiş durumda.

Ülkemizde müzik adına verilen en saygın ve bize göre en adil ödüllerden biri olan Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde Türkiye’nin en iyi 5 müzik blogundan biri olarak aday gösterilmek bizim için büyük bir gurur. Bunu siz okurlarımız sayesinde başardık ve 5 aday arasına hip-hop’ı temsil eden bir platform soktuk.

Oylarınızı bekliyoruz, buradaki linkten de ulaşabileceğiniz oylamada en alt sırada yer alan “En İyi Müzik Blogu/Sitesi” dalında adayız. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız, şimdi de aynı şekilde olacağına eminiz. Bizim bu adaylığı almamıza siz vesile oldunuz, bunun için kazansak da kazanmasak da size koca bir teşekkürü borç biliriz. Umarız Türkiye’de hip-hop medyası her gün üstüne koyarak büyümeye devam eder ve tüm paydaşlar olarak büyük başarılara imza atarız.

Rapertuar’a oy vermek için bu linke tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan “En İyi Müzik Blogu/Sitesi” kategorisinin en alt sırasında yer alıyoruz: Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri resmi web sitesi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

AKSAN'dan 5 Mayıs için yeni albüm duyurusu!

Sonraki İçerik

20. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri'nde adaylar belli oldu

İlgili İçerikler