Server Uraz açıkladı: Beta’nın yeni şarkıları yolda!

© Nuri Çiçekkan

Beta Berk Bayındır veya kısaca Beta, 25 Nisan 2022’de maalesef aramızdan ayrılmıştı. Sanatçının posthumous süreciyle alakalı nasıl ilerleneceği uzun süredir merak konusuydu.

Beta’nın anısına babası Nezih Bayındır öncülüğünde açılan dernekle birlikte Server Uraz da bu konudaki suskunluğunu bozdu ve Beta’nın şarkılarıyla alakalı açıklamalarda bulundu.

Twitter hesabından 3 tweet’lik bir açıklamada bulunan Server Uraz, Beta’nın ardında bıraktığı şarkılar için sürpriz isimlerden de katkı sözü aldığını söyledi.

“Bu sene itibariyle, sevgili Beta Berk Bayındır’ın anısını yaşatmak, onu sonsuz kılmak ve sevenlerine sesini tekrar duyurmak için pek çok faaliyetimiz olacak. Onu seven pek çok sürpriz isimden katkı sözünü aldık bile. Başlangıç olarak, Berk’in babası Nezih Bayındır önülüğünde “Beta Berk Bayındır Bursiyerleri Derneği” kuruldu. Bu dernek; ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs vermek ve yetenekli genç sanatçılara destek sağlamayı hedefliyor. Geçtiğimiz aylar itibariyle Beta’nın sesini tekrar tekrar ve yeni işlerde duyabilmeniz için yoğun bir prodüksiyon süreci başlattık. Beta’nın çıkacak tüm yeni release’lerinin gelirleri adına açılan derneğe bağışlanacaktır. Gelişmelerden haberdar edeceğim.”

Server Uraz’ın konuyla alakalı orijinal tweet’lerine de aşağıdan uluşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Trap müziğin öncülerinden, crunk müziğin önemli isimlerden: JUICY J kimdir?

Sonraki İçerik

Drake'in yeni şarkısı Search & Rescue'nun kapağındaki kadın kim?

İlgili İçerikler