Drake’in yeni şarkısı Search & Rescue’nun kapağındaki kadın kim?

Drake, geçtiğimiz cuma günü Search & Rescue adını verdiği yeni single’ını yayınladı. BNYX, SADPONY, Wesley Curtis, Noah ’40’ Shebib, Lil Yachty ve BEAUTIFULMVN’in prodüksiyon tarafında yer aldığı şarkıyı ilk kez geçen hafta Drake’in SiriusXM Radio’da katıldığı programda duyma şansı yakalamıştık. The Fry Yiy Show’un 100. bölümüne katılan Drake, şarkıyı dinletmiş ve özellikle Kim Kardashian kesitiyle müzik gündemine oturmuştu.

Şarkının ne zaman çıkacağını bahsi geçen programda açıklamayan Drake, Türkiye saatine göre perşembe gecesi kapağıyla beraber şarkının adını da (Search & Rescue) duyurup o gün yayınlayacağını söylemişti. Şarkının kapağında Drake ile beraber bir kadını motorsiklet kaskıyla kameraya poz verirken görüyoruz. Bu kadın, şarkıdaki kesit ve gözleri nedeniyle Kim Kardashian’a benzetildi. Kim Kardashian’ın olması düşük bir ihtimaldi belki ama yine de bu kadının kim olduğu ve yüzünün Kardashian’a benzeyip benzemediği merak konusu oldu.

Search & Rescue kapak

Yabancı hesaplar ve forumların çabasıyla kadının kim olduğu ortaya çıkartıldı. TMZ‘nin haberine göre bu kadın Drake’in yakın arkadaşı Lilah. Lilah, bir şarkıcı ve aynı zamanda da model. Hatta Drake, Her Loss albümünden sonra verdiği bir röportajda “Bu sıralar kimleri dinliyorsun?” sorusuna verdiği cevapta Lilah’ın da adını anmıştı.

Lilah, bu kapak için neden seçildi bilemiyoruz. Drake’in arkadaşı olduğu için de olabilir, kask taktığında gözlerinden Kim Kardashian’ı andırdığı ve böyle bir gündemin oluşturmak istenmesi için de olabilir. Aşağıya Lilah’ın Instagram hesabını bırakıyoruz, göz atıp buna kendiniz karar verebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

lilah. (@lilahpi)’in paylaştığı bir gönderi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Server Uraz açıkladı: Beta'nın yeni şarkıları yolda!

Sonraki İçerik

AZER BÜLBÜL ve RAP müzik arasındaki ilişki: Azer Baba'nın adının geçtiği rap şarkıları!

İlgili İçerikler