TEPKİ, yakında çıkacak albümü ŞEHİR EFSANESİ için beklentileri bir hayli yükseltti!

Tepki, Şehir Efsanesi isimli yeni albümünü doğum gününde yani 7 Ocak 2020‘de çıkaracak. Fonetik Medya YouTube kanalına konuk olan tecrübeli MC, albüm hakkında söyledikleriyle beklentileri oldukça yükseltti.

Albüm, Tepki’nin lakabıyla aynı ismi taşıyor. 10 parçadan oluşacak albümde hiç düet olmayacak ve altyapıların tamamını Arem Özgüç ile Arman Aydın üstlendi. Normalde Elektronik Dans Müziği icra eden bu isimlerin bir hip-hop albümünde nasıl performans sergileyeceği merak konusu. Tepki, Şehir Efsanesi albümünü çıkardıktan 1-1,5 ay sonra ise Şehir Efsanesi 2.0 isminde başka bir albüm çıkaracak. Şehir Efsanesi albümünü çok özel bir albüm olarak tanımlayan Tepki, Şehir Efsanesi 2.0’da ise daha çok piyasanın istediklerini vereceğini söylüyor. Buradan sonra sizi direkt olarak Tepki’nin söyledikleriyle başbaşa bırakıyorum:

“Şehir Efsanesi albümüm 7 Ocak’ta, doğum günümde çıkacak. 10 şarkıdan oluşacak albümde hiç düet yok. Albüm, bizim piyasamızın bilindik stratejilerinden farklı bir şekilde üretiliyor şu anda. Albüm çıktıktan 1 veya 1,5 ay sonrasına da ‘Şehir Efsanesi 2.0’ gibi başka bir albüm düşünüyorum. O, piyasanın çok daha alışkın olduğu bir albüm olacak. Hip-hop prodüktörleri, hip-hop dünyasından düetler gibi full force hip-hop bir albüm olacak ancak Şehir Efsanesi öyle değil, gerçekten özel bir albüm. Şehir Efsanesi’nde insanları çok şaşırtacağız, çok heyecanlıyım. Bir gecede bir karar alıp albümdeki bütün şarkıları yaktım. Albümün içinde, bu albümü yaparken yola çıktığım şarkıların hiçbiri yer almıyor. O şarkıları Şehir Efsanesi 2.0’a ekledim. Şehir Efsanesi albümünün prodüksiyonunun tamamını Arem Özgüç ve Arman Aydın yapıyor, normalde Elektronik Dans Müziği yapan adamlarla bir hip-hop albümü yapıyoruz, gerçekten çok enterasan gidiyor her şey.”

Ben Tepki’nin video boyunca albüm hakkında söylediklerini derledim. Röportajın tamamını izlemek isteyenler için videoyu şöyle bırakıyorum:

Siz, Şehir Efsanesi albümü hakkında ne düşünüyorsunuz ve Tepki’nin bu söylediklerinden sonra beklentiniz arttı mı? Yorum atmaktan çekinmeyin lütfen.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

YENİ ÇIKANLAR (27 Kasım 2020) | KEİŞAN, JUICY J, UZI, LIL YACHTY ve çok daha fazlası!

Sonraki İçerik

Türkçe rap ve alternatif müzik/rock arasındaki kaliteli ilişki!

İlgili İçerikler