TEPKİ’den kendisi, JEFE, VİO ve yeni label’ı hakkında birçok gelişmeyi içeren video!

Tepki, son dönemde kariyeri hakkında yeni gelişmeleri duyurduğu “1 Dakikanızı Alabilir Miyim?” formatında yeni bir video yükledi ve kendisini, Jefe‘yi, ViO‘yu ve yeni label’ını ilgilendiren bir dizi yeniliği dinleyenleri ile paylaştı.

Yeniliklerden en büyüğü Tepki ve Jefe’nin Reynmen‘in kurucusu olduğu Houze bünyesine katılıyor olması.

Bu katılımda Tepki ve Jefe, The Maze Entertainment şeklinde yer alacak. Yani, The Maze Entertainment’ı Houze bünyesinde iş yapan bir sub label olarak düşünebiliriz.

 

The Maze Records

Tepki’nin yeni oluşumu The Maze Records/Entertainment bünyesinde şu anlık Tepki, Jefe ve Vio yer alıyor ancak Tepki’nin videoda söylediklerine bakılırsa yakın bir gelecekte oluşumun web sitesi demo gönderimi için açılacak ve yeni yetenekler aranacak. Oluşumdan yayınlanacak ilk iş ise Jefe’nin debut albümü P.A.$$$.A olacak. Albümün prodüksiyon işlemlerini tamamen Uğur Öztürk üstlenecek.

 

Şehir Efsanesi Deluxe

Tepki’nin Şehir Efsanesi albümünün Deluxe versiyonu 19 Şubat’ta yayında olacak. Albüm, Avrupa Müzik etiketiyle yayınlacak. Projenin tracklist’i şu şekilde:

  • KOD
  • Bu Gece Sabah Olmaz (feat. Eko Fresh)
  • Kanunsuz
  • Zaferin Likörü (feat. Furkan Karakılıç)
  • Beşikten Mezara (feat. Fery)
  • Nankörler

 

Jefe ve Tepki.

Senfoni orkestrası konseri: Kimsesiz Şampiyon

Tepki ve Houze arasındaki ilk ortaklık ise Kimsesiz Şampiyon isimli bir senfoni orkestrası konseri olacak. Tepki, şarkılarını 44 kişilik bir orkestra eşliğinde seslendirecek.

 

ViO

ViO’nun uzun süredir beklenen şarkısı Rolex, 14 Şubat’ta V’nin doğum gününde yayınlanacak. Şarkının altyapısında Batu Caldiran yer alırken, Saruhan Saral şarkı için animasyon video hazırlayacak. Şarkının kapak tasarımı ise son dönemin öne çıkan ismi Fufu‘nun elinden çıkacak.

ViO ile alakalı bir diğer haber ise; şarkı hakları. Tepki’nin MOB’den ayrılmasıyla soru işareti haline gelen bu konu, Rolex teaser’ı ile beraber açıklığa kavuştu. ViO’nun bundan sonraki kariyerini Tepki yönlendirecek ve şarkıları da yeni açılan YouTube hesabı üzerinden yayınlanacak. Teaser’ı izlemeniz ve kanala abone olmanız için videoyu aşağıya bırakıyorum.

 

Şehir Efsanesi merch’ü/belgeseli ve Gain

Şehir Efsanesi Deluxe’le beraber Tepki’nin eşi ve aynı zamanda The Maze’in kreatif direktörü Asya Köksalözkan‘ın tasarladığı Şehir Efsanesi merch’ü piyasaya sürülecek. Aynı zamanda albümün yapım aşamasını içeren 45 dakikalık bir belgesel de yayında olacak.

Tepki’nin açıkladığı bir diğer yenilik de uzun süredir konuşulan rap yarışması jüriliği. Tepki videoda yalnızca “Gain’de rap yarışması” deyip geçse de artık kesin diyebiliriz: Gain platformunda Aspova, Server Uraz ve Tepki’nin jürilik koltuğunda oturacağı bir rap yarışması yayınlanacak.

 

Son olarak video’nun orijinal hâlini de bırakıyorum.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

OHASH'ın LIL BABA albümü hakkında bilmeniz gereken her şey!

Sonraki İçerik

AZERBAYCAN'dan dinlemeniz gereken 5 MC! (feat. RAPERICAN)

İlgili İçerikler