A$AP Rocky ve Rihanna, neden çocuklarına RZA ve Riot isimlerini koydu?

Ağustos 2020’de Rihanna‘nın Fenty Beauty isimli markası için çektikleri video sonrası aralarında bir ilişki olduğu konuşulan A$AP Rocky ve Rihanna ikilisi, birçok kez farklı farklı yerlerde beraber görüntülenmiş ve Mayıs 2021’de A$AP Rocky’nin GQ‘ya verdiği röportajda sarf ettiği “O, benim hayatımın aşkı.” cümlesiyle resmen ilişkilerini tüm dünyaya duyurmuştu.

2022’nin başlarında ortaya çıkan fotoğraflarda Rihanna’nın karnındaki şişlik dikkat çekiyor ve medya, ünlü çiftin ilk çocuğunun yolda olduğunu söylüyordu. Rihanna da Ocak 2022’de hamile olduğunu duyurarak bu iddiaları doğruladı. Mayıs ayında dünyaya gelen çocuğa RZA adı verildi.

Rihanna, Şubat 2023’te çıktığı Super Bowl sahnesini aynı zamanda ikinci hamileliğini de duyurmak için kullandı. Karnının açık olduğu bir kıyafet tercih eden Barbadoslu sanatçı, Ağustos 2023’te bir kez daha doğum yaptı. Aileye RZA’dan sonra katılan erkek çocuğuna Riot Rose adı verildi. Peki bu RZA ve Riot Rose isimleri nereden geliyor?

RZA

A$AP Rocky ve Rihanna çiftinin ilk erkek çocuğu olan RZA Athelston Mayers’in adı; Wu-Tang Clan’in kurucu üyesi, prodüktörü ve lideri olan Robert Fitzgerald Diggs veya bilinen adıyla RZA‘dan geliyor. A$AP Rocky de aynı RZA gibi New York doğumlu bir rap sanatçısı. Zaten Rocky’nin de gerçek adı olan Rakim Mayers, New York’un bir başka önemli rap sanatçısı olan Rakim‘den geliyor.

Riot Rose

Riot Rose Mayers konusunda, elimizde RZA kadar net bir bilgi bulunmuyor. Rose kısmı, A$AP Rocky’nin çiçeklere olan sevgisinden geliyormuş. Rihanna, katıldığı bir röportajda A$AP Rocky’nin çiçeklere bayıldığını ve evin her yerini çiçeklerle donattığını söylüyor. Gül yani İngilizce’de rose da aynı zamanda Rihanna’nın en sevdiği çiçeklermiş.

Riot adının neden koyulduğuna dair A$AP Rocky veya Rihanna’dan herhangi bir ifade bulunmuyor. İngilizce’de ayaklanma anlamına gelen bu kelime, A$AP Rocky tarafından 20 Temmuz 2023’de çıkan RIOT (Rowdy Pipe’n) parçasında kullanılmıştı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Londra'nın en büyük sokak giyim markası: TRAPSTAR

Sonraki İçerik

Spotify Wrapped geldi: İşte ülkemizde ve dünyada en çok dinlenenler!

İlgili İçerikler