Kid Cudi, Kanye West hakkında konuştu: “Ben senin çocuklarından biri değilim.”

Kanye West’in Kim Kardashian ile oldukça sancılı geçen boşanma süreci Kim ve ilişkilerine dair Kanye’nin paylaşımları ile daha da kötü bir haldeydi. Boşanma sürecinde Kim Kardashian’ın Pete Davidson ile 9 aylık bir ilişkisinin olması ve Kid Cudi‘nin Pete Davidson ile arkadaşlığı Kanye West’i sinirlendirmişti. Rolling Loud festivaline dair yaşananlar, Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın ilişkisinin son bulmasıyla Kanye West Instagram paylaşımları ile yine olay olmuştu.

Bütün bunların ardından Esquire dergisinin Eylül ayı sayısının kapağında yer alan Kid Cudi dergiye verdiği röportajda da Kanye West hakkında konuştu.

”Ben senin çocuklarından biri değilim. Ben Kim değilim. Pete ile arkadaş olsam da olmasam da bir şey değişmez. Bunların hiçbirinin benimle bir alakası yok. Yetişkin bir adam olamıyorsun ve eşini kaybettiğin gerçeğiyle yüzleşemiyor musun? Bu benim problemim değil. Bu hayattaki her erkek gibi sen de kendi bokunu sahiplenmelisin. Ben de kadınımı kaybettim. Ve bunu sahiplenmek zorunda kaldım. Hayatımda buna ihtiyacım yok.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Anne/baba rolüne fazla kapılanlar: Çok çocuklu rap sanatçıları

Sonraki İçerik

HOPSIN'in "I'll Mind of Hopsin" serisinin son bölümünün hikayesi

İlgili İçerikler