NLE CHOPPA, 2PAC kliplerini yeniden canlandırdı!

NLE Choppa, son albümü From Dark to Light ile beraber eskine göre daha neşeli şarkılar yapacağını söylemiş ve albümün ismini de bu nedenle Karanlıktan Aydınlığa koyarak kendisi için bir eşik olarak adlandırmıştı.

Albümdeki Picture Me Grapin’ şarkısı tracklist açıkladığı an dikkatleri çekmişti, çünkü 2Pac‘ın efsanevi albümü All Eyez On Me‘de yer alan Picture Me Rollin’ şarkısının adına çok benziyordu. Albüm yayınlanınca şarkıyı dinleyen insanlar, NLE Choppa’nın bu şarkıyı sample olarak kullandığını gördü.

Geçtiğimiz günlerde ise NLE Choppa, şarkının müzik videosunu yayınladı. Zaten parantez içinde 2PAC Tribute yazıyordu, ancak klibi izleyen 2Pac severler için çok özel görüntüler vardı. NLE Choppa, 2Pac’ın şarkısını sample olarak kullandığı şarkının müzik videosunda 2Pac’ın ikonik şarkıları Hit ‘Em Up, I Get Around‘un kliplerini yeniden canlandırdı. Aynı zamanda 2Pac’ın 1994 yılında cinsel istismarla suçlandığı mahkemeden çıkarken kameralara tükürdüğü görüntüler de klipte yer alıyordu.Her birini izlemeniz için önce NLE Choppa’nın müzik videosunu, sonra da 2Pac Hit ‘Em Up ve I Get Around müzik videolarını aşağıya bırakıyorum.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

THE WEEKND, en iyi şarkılarını THE HIGHLIGHTS isimli yeni albümünde topluyor!

Sonraki İçerik

BEGE'nin debut albümü BEGEFENDİ hakkında bildiğimiz her şey!

İlgili İçerikler