ŞEHİNŞAH’tan yeni albüm müjdesi: THE FACE OF VISION

© Vehbi Kılıç

Bir süredir sessiz olan Şehinşah, doğum günü olan 27 Aralık’tan yeni albümü The Face of Vision ve aynı adı taşıyan çıkış parçasını duyurarak dinleyicilerini sevindirdi.

Şehinşah, pek de aktif olmadığı bir 2021 yılı geçirdi aslında. İçerisinde yer aldığı işlerin birçoğu düetti. Hayranları tarafından sessizliğinin sebebi sık sık sorulduğundan 22 Aralık’ta şöyle bir açıklama yapmıştı Twitter üzerinden:

Bu açıklamadan 5 gün sonraysa yeni albümünü ve albümden gelecek ilk single’ı duyurması, tam Şehinşah’ın yapacağı hareketti. Şehinşah’ı tanıyan ve uzun süredir takip eden kimsenin şaşırdığını sanmıyorum.

Şehinşah, The Face of Vision albümüne adını veren parçayı bugün yani 28 Aralık’ta çıkaracağını şu sözlerle açıkladı:

“Arkadaşlar selamlar, sevgiler. Doğum günü dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Çok duygulandım, sevindim, bir sürü duyguyu beraber yaşadım. Ben de size elimden geldiğince bir kıyak yapma kararı aldım ve The Face of Vision albümüne ismini veren track’i paylaşmayı düşünüyorum. Mix’ini, mastering’ini biz yapacağız ama herhalde seversiniz. Farklı bir kafası var, fasfarklı. Zaten dinleyince ‘bu ne?’ diyebilirsiniz ama alışacaksınız. Seviyorum sizi, bye bye.”

Şehinşah bu açıklamasıyla birlikte single’ın kapağını da paylaştı:

Single’ın kapağını tasarlayan Neda Mamo‘yu tebrik etmek gerekiyor, gerçekten global seviyede bir cover art olmuş.

Şu anda The Face of Vision albümüyle ilgili elimizdeki tek bilgi, aynı isimli parçasının bugün yayınlanacağı. Ancak ismi ve kapağı bile beni heyecanlandırmaya yetti.

Sizin bu projeyle ilgili görüşleriniz ve beklentileriniz ne?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Rapertuar Yılın Enleri 2021 (ABD)

Sonraki İçerik

ŞEHİNŞAH'ın yeni şarkısı The Face of Vision'da denediği PHONK RAP nedir?

İlgili İçerikler