Türkçe Rap’in genç temsilcilerinden Jefe‘nin debut albümü P.A.$$$.A, çok yakında The Maze Entertainment etiketiyle yayınlanacak. Albümün parça listesi bugün belli oldu.

Jefe, MOB Entertainment ile ismini duyurdu ancak oradan albüm çıkarma fırsatı olmamıştı. Birkaç ay önce MOB’den ayrılan Jefe, yoluna Tepki ile devam etmiş ve Tepki’nin kurduğu The Maze Entertainment bünyesinde çalışmalarını sürdürmeye karar vermişti. Şimdi de debut albümü P.A.$$$.A ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Albüm, adını Jefe’nin büyüdüğü semtten alıyor. Bayrampaşalı rapçi, daha önce “PA$$$A VIBES” isimli bir maxi single da çıkarmıştı.

Albümün tracklist’ine geçelim. Parça isimleri resmi olarak açıklandı ancak düetleri Rapertuar okuyucuları olarak ilk kez sizler öğreniyorsunuz:

  1. P.A.$$$.A
  2. Home Party (feat. Tepki)
  3. Ortak (feat. Zen-G)
  4. Bu Ateş
  5. Domine (feat. Uğur Öztürk)
  6. Acelem Yok (feat. Tepki)
  7. İspanyol Paça (feat. Motive)
  8. Belamı Arıyorum
  9. Cennet Neresi

All produced by Uğur Öztürk

da block

P.A.$$$.A, Houze çatısı altındaki The Maze Entertainment etiketiyle çıkacak. Albümün çıkış parçası Home Party‘nin müzik videosu da albümün çıktığı gün Houze’un YouTube kanalından yayınlanacak. Jefe albümün çok yakında çıkacağını söylüyor ancak net çıkış tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

Albüm kapağı:

Türkçe Rap’in yükselen isimlerinden Jefe’nin debut albümü P.A.$$$.A ile ilgili sizin beklentileriniz neler?